Sala Weslena Gdańsk - Wesele nad morzem - Sprawdz naszą ofertę

wesele gdańsk

Sala weselna Gdańsk

Gdy szczególną, ważną uroczystość pragniesz uświetnić w miejscu nietuzinkowym.

Do Państwa dyspozycji 2 sale , własna kuchnia oraz piekiełko (miejsce w podziemiach) z wyjściem do ogrodu, do miejsca, w którym płonie ognisko.

Ponad to, w sezonie proponujemy spędzenie czasu na zewnątrz, przy zadaszonej kuchni letniej na 150 osób (trzon kuchenny oraz wędzarnia).

Czas spędzony na naszym chronionym terenie umili szum strumienia w pięknym ogrodzie o powierzchni 0,5 hektara, oraz obcowanie z naturą nad wodą.

Zorganizujemy dla was wesele, komunię, szkolenie, spotkanie firmowe lub konferencję.

Szybki kontakt 668 40 11 50

Możliwość rezerwacji noclegów - do indywidualnego ustalenia.

sala do wynajęcia gdańsk

sala weselna gdańsk

sala weselna gdynia

sala weselna trójmiasto

sale weselne kaszuby

sale weselne pomorskie

wesele gdańsk

wesele gdynia

wesele nad morzem trójmiasto

sala weselna

sala do wynajęcia gdańsk

sala weselna gdańsk

sala weselna gdynia

sala weselna trójmiasto

sale weselne kaszuby

sale weselne pomorskie

wesele gdańsk

wesele gdynia

sala weslena

wesele gdynia

wesele nad morzem trojmiasto

sala weselna

Wesele - bardzo specjalna ceremonia

Uroczystość ślubna to uroczystość najważniejsze w życiu wielu ludzi. I chociaż dzisiaj już coraz trudniej znaleźć "magiczne" miejsce, które posiada klimat i jest tak wyjątkowe jak sama ceremonia. Jednym z takich miejsc jest właśnie nasza sala weselna, mieszcząca się w starym kościele. Taka sala do wynajęcia spełnia wszelkie wymagania jeśli chodzi o "magię". Ciężko znaleźć równie wyjątkowe miejsce w Trójmieście (Gdańsk, Gdynia) jak i na Kaszubach czy całym Pomorskim.

Dalej każdy ślub, czy to właśnie kościelny czy też ten cywilny wywołuje zawsze bardzo wiele emocji. Oczywiście, nie tylko wśród samych nowożeńców, chociaż u nich, jak wiadomo, szczególnie. Głównie na moment ten czekają i cieszą się także bliscy – rodzina i znajomi. To oni cieszą się z tego, że konkretny związek będzie sfinalizowany formalnie. Dana para będzie już odtąd mogła przez całe życie dzielić się swoimi radościami, jak i smutkami. Dlatego warto, by dzień ten uczcić wyjątkowo szczególnie. Tak, aby każda osoba, która jest w rodzinie wydarzenie zaangażowana mogła je wspominać jak najlepiej. Jeżeli już więc mowa o samej uroczystości zaślubin to z pewnością ta, która odbywa się w kościele powinna być przygotowana wręcz idealnie. Warto zadbać o całą osłonę uroczystości. Odpowiednie przystrojenie, oczywiście bez przepychu i bez przesady.

Samo Wesele powinno zawierać poza stałymi elementami jakiś dodatkowy akcent, który nawiązywałby bezpośrednio do życia danej pary. Dlatego Sala weselna i jej wybór są takie istotne, nad morzem, na Kaszubach czy w Trójmieście. Wszystko zależy gdzie chcemy wyprawić wesele. Rzeczywiście, warto postarać się o to, aby dzień ten był dniem wyjątkowym i magicznym. Takim, który jak najdłużej pozostanie w naszej pamięci. Moment zaślubin to moment w życiu dwojga ludzi, który będzie w ich wspomnieniach towarzyszyć im przez całe życie.

Dlatego tak istotne jest, aby każdy kto tylko będzie zaangażowany w daną uroczystość potrafił potraktować ją na sposób jak najbardziej uroczysty. Także goście, którzy na danej uroczystości będą obecni powinni się przyczynić do tego, aby w trakcie jej trwania utworzyć wyjątkowy klimat. Jeżeli każdy będzie się starać i cieszyć z tego, co spotkało przyszłych małżonków to nie będzie mowy, że coś pójdzie nie tak, jak powinno.

Serdecznie Zapraszamy
Galeria Wszelakich Sztuk

sala weselna

Copyright 2012 © Galeria Sulmin | Sala do wynajęcia Wesele Gdańsk | Sala weselna Gdynia - Trójmiasto (Pomorskie) | Sale weselne Kaszuby
Projekt i wykonanie - Virtual Services


Powered by: